KKK

1. Kaua mullivedelikust jätkub?
1 liiter valmisvedelikku tavaliste mullipulkadega ühele lapsele umbes 30-60 minutit. Sõltub intensiivsusest. Kui ämber õhinas ümber ajada, ei jätku kuigi kauaks…
2. Kui kiiresti ma mullitamise selgeks saan?
Tavaliselt 1-2 vedelikku kastmise korraga. Ka 3-4 aastased. Ridvad vajavad rohkem tõstejõudu, kuid õppimise aeg on sama lühike.
3. Aga lapsed? Kas lapsed ikka oskavad mullitada?
Jah. Kõige noorematele on parim valik mullirull, mida saab lihtsalt üles-alla liigutada, kuid nad saavad intuitiivselt hakkama ka mullipulkadega.
4. Milline mullitamisvahend valida?
Mullirulliga saab teha nii trikke, kui suuri mulle. See sobib igas eas mullitajatele. Mullipulkadega saab suuremaid ja põnevamaid mulle ja nende saamiseks tuleb pulki veidi kontrollida. See on lihtne. Lastele meeldib pingutada ja tulemusest rõõmu tunda! Samuti hea valik alates 3-4 eluaastast. Mitmeraudsed teevad korraga palju mulle ja sobivad eriti hästi ahhaa-elamuseks 😉 . Ridvad on seejuures veidi raskemad hoida, kuid 6-7 aastane peaks nendega edukalt hakkama saama.
5. Mida valida lastepeole?
Kui pidu tulemas, siis soovitame eelkõige peokombot milles on erinevad mullitamisvahendid ja 9 liitrit mullitamisvedelikku koos anumatega. Peokombost peaks piisama ca 10 lapsega peole kuni tunniks. Mulle on tore teha – aga ka lõhkuda: kõik korraga ilmselt ei mullita.
Lisaks on meilt Tallinnas ja Harjumaal võimalik tellida mullitamisvarustuse renti: toome kõik oma parimad vahendid ning piisavalt vedelikku kohale, näitame kuidas kasutada, peo lõppedes tuleme varustusele järele. Lahenduse leiame ka suuremale peole. Kokkuleppel tuleme ise kohale mullitama. Soovi korral võta ühendust 56643394 või FB chat.
Ürituse korraldajatele on meil eraldi lehekülg oma isiklike kogemuste ja soovituste jagamiseks: https://www.hiigelmullid.ee/urituse-korraldajale/
6. Kas ma saan vahendeid korduvkasutada?
Jah. Pärast kasutamist riputa pulgad/rull/ridvad kuivama ning seejärel rulli kokku. Pesta pole vaja, kuid kui need on prahiga kokku saanud, võid enne kuivama panemist veega loputada.
7. Miks me müüme kontsentraati, mitte valmisvedelikku?
Kontsentraati on lihtsam transportida. Mis sest veest ikka tassida 🙂 . Säilib ka paremini.
8. Kaua vedelik/kontsentraat säilib?
Kui säilitad vastavalt hoidmistingimustega (vt tootelehte) siis aasta kindlasti. Valmis mullivedelik on säilitamisele kapriissem.
9. Miks osta meilt? Kas ma saan vedelikku ka kodus teha?
Poest seda varustust paraku osta ei saa. Palju enamatest kohtadest Eestis, kui meilt, üldse ei saa. Kindlasti saab varustust ise teha, nagu kõike siin maailmas, kuid meie oleme teie eest selle vaeva ära näinud, katsetamised ära teinud, parimad retseptid-lahendused välja töötanud ja tagame, et kõik mullitajad jäävad tulemusega rahule. Tavaliselt nendivad meie kliendid, et „proovisin kodus ise teha, kuid ei tulnud välja – mullid läksid kiiresti katki“. Valik on igaühe enda teha!
10. Kust ma lisavedelikku osta saan? Kas poes müüdav sobib?
www.hiigelmullid.ee. Ei, poes müüdav vedelik on mõeldud väikestesse mullitajatesse. Suured mullid ei tule selle vedelikuga välja. Küll aga sobib meie vedelik kasutamiseks väikestes mullitajates.
11. Kas tuulega ka mullitada saab? Aga tuulevaikusega?
Jah – lihtsalt tuulega peab pulki/rulli/ritvu ise vähem liigutama – pelgalt tuule kätte tõstma. Tuulega sobivad mullitamiseks eelkõige kolme- ja kümneraudsed, mis täidavad hoovi kiiresti kümnete- ja sadade mullidega, kuid ka tavaliste pulkade ning rulliga saab tuulega edukalt mullitada. Parima tulemuse nimel tuleb mullipulki tuulega lihtsalt vähem avada. Kõige pirakamad mullid tulevad tuulevaikusega.
12. Kas mullitamiseks sobib ainult suvi?
Mullitada saab kui väljas on +1 ja rohkem kraadi. Eestis tähendab see tegelikult aasta ringi võimalust mullitada
13. Kas ma saan ise kuhugi kaubale järgi tulla?
Jah. Helista ette 56643394 või FB Chat ning lepime järeletulemiseks aja kokku. Asume Tallinna külje all Laagris. Tavaliselt leiame aja kauba üleandmiseks ka nädalavahetustel või ka hilistel tundidel.
14. Kahtlen. Kas enne ostu proovida ka saab?
Ikka saab! Helista ette 56643394 või FB Chat ning lepime aja kokku, millal saad eri toodetega Laagrisse tutvuma-proovima tulla.
15. Kuidas ma neid asju osta saan?
Külasta meie e-poodi: http://hiigelmullid.ee/tooted
16. Miks mõnikord mullid ei õnnestu?
Loe lähemalt meie Facebooki lehelt: https://goo.gl/yZVEUD