Sünnipäevale, grillõhtule, matkale…

Soovid oma peole või piknikule midagi tõeliselt meeldejäävat? Midagi, mis paneks nii lastel kui täiskasvanutel silmad särama ja aitaks tõsta nina nutiseadmest. Midagi, mis oleks peo oluliseks ja oodatud meelelahutuseks. Meil on see olemas!

Osta või rendi meie mullitamise vahendid, millega saad kogu oma seltskonna või ka ainult lapsed (3+) mõne hetkega ise mulle tegema õpetada. See on väga lihtne ja intuitiivne, usu meid! Kolmeaastane saab intuitiivselt hakkama sama kiirelt, kui raamist ja valehäbist välja murdev täiskasvanu:). Kõigi pilgud on peagi suunatud sillerdavatele mullikeradele ja meeled saavad paitatud.

Väikesemale või keskmisele peole soovitame osta mõne meie valmiskomplekti (mullitamisvahendeid saab taaskasutada, meilt saad vedelikku juurde osta) või kui vahendite endalejätmine pole Sulle oluline, vali sõltuvalt laste arvust meie rendikomplekt – kasutad ja saadad tagasi. Pakume rendiks ka muid peol vajaminevaid atribuute – vaata allpool. Mullitamise ettevalmistamine on lihtne – vala vedelik pesukaussi, pane lahtirullitud pulgapaar kõrvale ja mullid sünnivad kui ise:). Kui tahad olla põhjalik, loe läbi meie abikiri peo korraldajale ja soovitused mullitajatele.

Rendilahendus

Rendi meilt valmiskomplekt sõltuvalt peo suurusest. Paneme komplekti kõik, mida Sul ca tunniajasel peol mullitamiseks vaja läheb: mullitamisvahendid, vedeliku, kausid. Mullitamisvahendite koguseid vaata altpoolt.
LahendusHind
5-10 mullitajat (10l vedelikku, 2 kaussi)30.-
10-25 mullitajat (20l vedelikku, 2 kaussi)50.-
25-50 mullitajat (40l vedelikku, 3 kaussi)100.-
LISAD (teenuse kirjeldus järgmises blokis)
Lisavedelik (10l)20.-
Ise toon ja viin (Laagri, Harjumaa)0.-
Hiigelmullid korraldavad toomise-viimise20.-
Mullisissemineku komplekt (rent)40.-
Suhkruvatimasin (rent)35.-
Laadatelk 3x3m (rent)25.-
Kokkupandav laud 2x1m (rent)5.-
Patareitoitel või elektriline mullimasin vedelikuga (rent)20.-
Näomaalingud, henna näomaalingud – hind kokkuleppel
Lastekargud (rent)5.-
Hiigelmullide meeskond mullitamist läbi viima 100.-/h+
transport 25 senti km*
Lisadena soovitud varustuse puhul lisandub transporditasu, mille suuruse saab öelda, teades saadetise koguhulka ja sihtkohta.
  • Hindadele ei lisandu käibemaksu
  • Hinnad on antud ürituse kohta arvestusega, et üritus kestab kuni üks päev. Renditav võidakse kohale toimetada, tagastada eelneval või järgneval päeval
  • Ürituse broneerimisel ettemaks 20%. Ülejäänud arve tasutakse enne ürituse toimumist.
  • Kui üritus/sellel mullitamine jääb Hiigelmullidest mittesõltuvalt ära ja renditav kasutust ei leia, jääb tellija kogukuluks ettemakstud 20%.
  • Tunnis on vedeliku keskmine kulu: (1-2 kaussi, korraga ca 5 mullitajat) 10 liitrit (kui ümber aetakse on muidugi suurem:)). Kulu on 2x suurem mullitades 7-raudse ja 10-raudsega (ca 20l/h).
  • Rendipakkumistel arvestame mullitamisvahendite hulka järgnevalt (mullivedeliku kogust vaata ülalt):
Mullitajaid—> Ca 5-10 Ca 11-25 Ca 25-50
Mullipulgad M 2 2 3
Mullipulgad XL 2 2 3
Mullipulgad 3 raudsed 1 2 3
Mullipulgad 7 raudsed 1 2 3
Mullirull L 1 2 3
Päturull 1 2 3
Mullilipp 1 2 3
Mulliridvad 20 ava 0 1 2
Hinnakirjas toodud lisade kirjeldus
Mullivedelik 10l plastkanistris (lisavedelik)
Mullisissemineku komplekt koos põranda kaitsevaiba (soovil) ja 10l vedelikuga. NB! Õues kasutamiseks vajalik telk vms tuulevaikuse tagamiseks.
Suhkruvatimasin (elektriga) 50 pulga ja 2 kilo suhkruga. Kasutamine: https://youtu.be/a1q0wiFLmF8
3×3 kollane laadatelk alumiiniumraamil 4 eraldi eemaldatava seinaga
Kokkupandav 2*1m kaasaskantav laud
Patareitoitel või elektriga mullimasin koos 5l vedelikuga (patareideta)
Henna näomaalingud, näomaalingud
Lastekargud
Hiigelmullide meeskond mullitamist läbi viima. Kui tuleme ise, võtame ka teie renditud vahendid kaasa. Lisaks sisaldub meie teenuses veel: ülesseadmine, prügikastid, kuivatuspaberid, kätepesuvõimalus õpetamine, kausside täitmine, puhastamine, mullihiiglaste tegemine, platsi korrashoid ning lõpukoristus. Teekonda alustame Harjumaalt Laagrist ja iga läbitud kilomeeter sealt peopaika ning tagasi lisab kogukulule 25 senti.